WEDSTRIJD
26.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Fermin Tenti | Tristan Boyer | 7-63, 4-6, 10-5 | M25 Tucuman | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fermin Tenti vs. Tristan Boyer - onderlinge wedstrijden
26.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Fermin Tenti | Tristan Boyer | 7-63, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | M25 Tucuman | Clay |
Fermin Tenti form & Tristan Boyer form
Fermin Tenti - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
16.03.24 Kwartfinale | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 2e ronde | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |