WEDSTRIJD
14.03.23 | 1e ronde | Filip Apltauer | Vladislav Ivanov | 3-6, 7-5, 6-3 | M15 Kish | Clay |
STATISTIEKEN
Filip Apltauer | Vladislav Ivanov | |
1e Service % | 52/80 (65%) | 61/115 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/52 (83%) | 39/61 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/28 (61%) | 33/54 (61%) |
Benutte Breakpoints | 2/11 (18%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/115 (37%) | 20/80 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 103/195 (53%) | 92/195 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 10 | 10 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filip Apltauer | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Filip Apltauer | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Filip Apltauer | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Filip Apltauer | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Filip Apltauer | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Filip Apltauer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Filip Apltauer | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-2 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Filip Apltauer | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Filip Apltauer | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Filip Apltauer | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Filip Apltauer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Filip Apltauer | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Apltauer | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Filip Apltauer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Filip Apltauer | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Czech Republic
21.03.04, 20 Jaar
21.03.04, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Filip Apltauer vs. Vladislav Ivanov - onderlinge wedstrijden
14.03.23 | 1e ronde | Filip Apltauer | Vladislav Ivanov | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Kish | Clay |
Filip Apltauer form & Vladislav Ivanov form
Filip Apltauer - laatste wedstrijden
M15 Ceuta - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Alen Moritz Hodzic | 5-7, 6-4, 0-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesus Matias Quiroga | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Mark Wallner | 7-64, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Federico Bove | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Tiago Pereira | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Ciric | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Mckennon | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ammar Elamin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Massimo Giunta | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Johannes Seeman | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oskari Eerola | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niels Mcdonald | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Martin Benes | 7-5, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Richard Antoni | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Stijn Pel | 3-6, 6-2, 1-10 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Boas Ole Deden | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Jiri Cizek | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Stolarik | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Janousek | 5-7, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Sklenka | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Duda | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Hujo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Vladislav Ivanov - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Robin Bulant | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-5, - Vladislav Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Christian Lerby | 1-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Leon Macchiavello | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yassine Smiej | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Radomir Tomic | 6-3, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Obeid | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Nikola Basic | 4-6, 1-4, - Vladislav Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Davide Galvanin | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Rudiukov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Grigoriu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Filip Apltauer | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-1, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 7-5, 1-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Alec Beckley | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luke Vuletic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Ruben Hartig | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.01.23 2e ronde | vs. Lucas Catarina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.01.23 2e ronde | vs. Peter Fajta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.23 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.12.22 2e ronde | vs. Ryotaro Taguchi | 7-65, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |