WEDSTRIJD
20.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Filip Duda | Jakub Katuch | 6-1, 6-1 | M25 Pardubice | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
03.11.02, 21 Jaar
03.11.02, 21 Jaar
Filip Duda vs. Jakub Katuch - onderlinge wedstrijden
20.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Filip Duda | Jakub Katuch | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Pardubice | Clay |
Filip Duda form & Jakub Katuch form
Filip Duda - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Julio Cesar Porras | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignasi Forcano | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Felix Corwin | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Lorenzo Leti Messina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Bove | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mason Foxman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Patrick Kaukovalta | 5-5, - Filip Duda - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Denny Vojtischek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 5-7, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lennart Melzer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kilian Martinez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 2-1, Kirill Kivattsev - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Luciano Carraro | 1-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Jan Pleva | 3-6, 1-3, - Filip Duda - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Daniel Paty | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Przemyslaw Michocki | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Dominik Boehler | 3-6, 1-4, - Filip Duda - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Jakub Katuch - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Amr Elsayed | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Xavier Lawrence | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. George Lazarov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominic Ducariu | 6-73, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 6-1, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Arthur Bonnaud | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carl Holder | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rares Petru Popa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Sebastian Gima | 3-6, 0-3, - Jakub Katuch - scratch | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Luca Mindrut | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nino Valentino Agape | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lambert Ruland | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Tramontin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Blaz Rola | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Homberg | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Marosik | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Achilles Belkovics | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Obeid | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siavash Shirdel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mahdi Samet | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Vincent | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |