WEDSTRIJD
22.02.21 | 1e ronde | Filip Horansky | Goncalo Oliveira | 1-6, 6-4, 6-1 | Gran Canaria | Clay |
STATISTIEKEN
Filip Horansky | Goncalo Oliveira | |
1e Service % | 58/87 (67%) | 59/92 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/58 (64%) | 30/59 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/29 (31%) | 17/33 (52%) |
Benutte Breakpoints | 6/16 (38%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/92 (49%) | 41/87 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/179 (51%) | 88/179 (49%) |
Dubbele fouten | 8 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Filip Horansky | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Filip Horansky | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Filip Horansky | 0-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-5 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Filip Horansky | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Filip Horansky | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Filip Horansky | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Filip Horansky | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filip Horansky | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Filip Horansky | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Filip Horansky | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Horansky | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Horansky | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Filip Horansky vs. Goncalo Oliveira - onderlinge wedstrijden
22.02.21 | 1e ronde | Filip Horansky | Goncalo Oliveira | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Gran Canaria | Clay |
Filip Horansky form & Goncalo Oliveira form
Filip Horansky - laatste wedstrijden
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Hamad Medjedovic | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
10.10.22 1e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andreas Seppi | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
09.08.22 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
23.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 2e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - Clay | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
03.06.22 Halve finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.06.22 Kwartfinale | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.22 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zagreb Challenger - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 6-75, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 0-5, - Filip Horansky - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail |
Goncalo Oliveira - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-75, 2-3, - Goncalo Oliveira - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Zachary Viiala | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Moerani Bouzige | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jie Cui | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Andre Ilagan | 3-6, - Goncalo Oliveira - scratch | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Matteo Lavizzari | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Thantub Suksumrarn | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jimmy Yang | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |