WEDSTRIJD
23.06.20 | 1e ronde | Filip Krajinovic | Ergi Kirkin | 6-1, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Filip Krajinovic | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Filip Krajinovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
3-1 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Filip Krajinovic | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Ergi Kirkin | |
6-1 |
2 | ||
Filip Krajinovic | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], A-40[BP] | ||
Filip Krajinovic | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
3-0 | Ergi Kirkin | |
0-0 | ||
Filip Krajinovic | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
5-0 | Ergi Kirkin | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Filip Krajinovic vs. Ergi Kirkin - onderlinge wedstrijden
23.06.20 | 1e ronde | Filip Krajinovic | Ergi Kirkin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Filip Krajinovic form & Ergi Kirkin form
Filip Krajinovic - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 3-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Ryan Peniston | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Geneva - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde | vs. Adrian Mannarino | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Dominic Stricker | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Dominik Koepfer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Federico Gaio | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
27.04.23 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Dusan Lajovic | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 7-5, 6-710, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 Kwalif. | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Safiullin | 6-74, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-75, 0-2, - Filip Krajinovic - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
27.02.23 1e ronde | vs. Andrey Rublev | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
20.02.23 1e ronde | vs. Alexander Bublik | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Aslan Karatsev | 3-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Holger Rune | 2-6, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
05.01.23 Kwartfinale | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail |
Ergi Kirkin - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
10.03.24 Halve finale | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-71, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 Finale | vs. Adria Soriano Barrera | 7-68, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nesterov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Viktor Durasovic | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-0, 3-0, Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Branko Djuric | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
20.01.24 Finale | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Halve finale | vs. Ali Habib | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 Kwartfinale | vs. Masamichi Imamura | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 7-5, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Adam Walton | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 0-4, - Ergi Kirkin - scratch | wedstrijd detail |