WEDSTRIJD
11.02.21 | 2e ronde | Filip Krajinovic | Pablo Andujar | 6-2, 5-7, 6-1, 6-4 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Filip Krajinovic | Pablo Andujar | |
1e Service % | 66/125 (53%) | 81/118 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 53/66 (80%) | 49/81 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 27/59 (46%) | 14/37 (38%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 3/13 (23%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 55/118 (47%) | 45/125 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 135/243 (56%) | 108/243 (44%) |
Dubbele fouten | 6 | 8 |
Aces | 10 | 7 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Filip Krajinovic vs. Pablo Andujar - onderlinge wedstrijden
11.02.21 | 2e ronde | Filip Krajinovic | Pablo Andujar | 6-2, 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
Filip Krajinovic form & Pablo Andujar form
Filip Krajinovic - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 3-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Ryan Peniston | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Geneva - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde | vs. Adrian Mannarino | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Dominic Stricker | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Dominik Koepfer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Federico Gaio | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
27.04.23 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Dusan Lajovic | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 7-5, 6-710, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 Kwalif. | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Safiullin | 6-74, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-75, 0-2, - Filip Krajinovic - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
27.02.23 1e ronde | vs. Andrey Rublev | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
20.02.23 1e ronde | vs. Alexander Bublik | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Aslan Karatsev | 3-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Holger Rune | 2-6, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
05.01.23 Kwartfinale | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail |
Pablo Andujar - laatste wedstrijden
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.23 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Borna Gojo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuno Borges | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
06.02.23 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 0-1, - Pablo Andujar - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Walton | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
03.01.23 1e ronde | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Roanne Challenger - I. hard | ||||
10.11.22 2e ronde | vs. Pavel Kotov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
15.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karl Friberg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - I. hard | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Novak Djokovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 3-3, - Pablo Andujar - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
27.07.22 2e ronde | vs. Filip Misolic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
17.07.22 Finale | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.22 Halve finale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.07.22 Kwartfinale | vs. Lukas Klein | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.07.22 2e ronde | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.22 1e ronde | vs. Cameron Norrie | 0-6, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |