WEDSTRIJD
25.11.20 | 1e ronde | Filip Misolic | Lukas Palovic | 7-63, 3-6, 7-64 | M15 Bratislava | I. hard |
STATISTIEKEN
Filip Misolic | Lukas Palovic | |
1e Service % | 67/115 (58%) | 72/130 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 50/67 (75%) | 51/72 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/48 (48%) | 27/58 (47%) |
Benutte Breakpoints | 3/11 (27%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/130 (40%) | 42/115 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 125/245 (51%) | 120/245 (49%) |
Dubbele fouten | 5 | 0 |
Aces | 9 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Filip Misolic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Lukas Palovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Filip Misolic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Filip Misolic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Filip Misolic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Filip Misolic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Lukas Palovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Filip Misolic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Filip Misolic | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Filip Misolic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Filip Misolic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Misolic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Lukas Palovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Filip Misolic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Lukas Palovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Filip Misolic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Lukas Palovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Filip Misolic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Filip Misolic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Misolic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Filip Misolic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Lukas Palovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Filip Misolic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Lukas Palovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filip Misolic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Lukas Palovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Filip Misolic | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Filip Misolic vs. Lukas Palovic - onderlinge wedstrijden
04.08.21 | 1e ronde | Filip Misolic | Lukas Palovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Novi | Clay |
25.11.20 | 1e ronde | Filip Misolic | Lukas Palovic | 7-63, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Bratislava | I. hard |
Filip Misolic form & Lukas Palovic form
Filip Misolic - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Matej Dodig | 6-72, 2-5, - Filip Misolic - scratch | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Martin Damm | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Richard Zusman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Cameron Norrie | 6-77, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Gael Monfils | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Daniel Evans | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Liam Broady | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leandro Riedi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-0, Fabio Fognini - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Lajal | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 Kwalif. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Cuevas | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Lukas Palovic - laatste wedstrijden
M15 Buschhausen - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Przemyslaw Michocki | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Leon Benedict | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 6-75, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Patrik Rikl | 0-6, 0-1, - Lukas Palovic - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Milos Karol | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Alan Bojarski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicola Ion | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Mathe | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Admir Kalender | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Mikhail Gorokhov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chirag Duhan | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail |