WEDSTRIJD
18.10.21 | Kwalif. | Filip Misolic | Pavel Nejedly | 6-2, 6-1 | Losinj Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Filip Misolic | Pavel Nejedly | |
1e Service % | 25/44 (57%) | 29/48 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/25 (80%) | 16/29 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/19 (74%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/48 (52%) | 10/44 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Filip Misolic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Pavel Nejedly | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Misolic | 2-0 | |
0-0, 0-30, 40-30 | ||
Filip Misolic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-A[BP] | ||
Filip Misolic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Pavel Nejedly | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Filip Misolic | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Pavel Nejedly | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Filip Misolic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Pavel Nejedly | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Misolic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Pavel Nejedly | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Filip Misolic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
5-0 | Pavel Nejedly | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filip Misolic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 | Pavel Nejedly | |
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Filip Misolic vs. Pavel Nejedly - onderlinge wedstrijden
18.10.21 | Kwalif. | Filip Misolic | Pavel Nejedly | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Losinj Challenger | Clay |
12.03.21 | Kwartfinale | Filip Misolic | Pavel Nejedly | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Porec | Clay |
05.09.19 | 2e ronde | Pavel Nejedly | Filip Misolic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Szekesfehervar | Clay |
Filip Misolic form & Pavel Nejedly form
Filip Misolic - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Matej Dodig | 6-72, 2-5, - Filip Misolic - scratch | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Martin Damm | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Richard Zusman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Cameron Norrie | 6-77, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Gael Monfils | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Daniel Evans | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Liam Broady | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leandro Riedi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-0, Fabio Fognini - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Lajal | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 Kwalif. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Cuevas | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Pavel Nejedly - laatste wedstrijden
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Paul Werren | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Jiri Barnat | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Danil Panarin | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 Kwalif. | vs. Jan Kupcic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Alessio Zanotti | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.12.22 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
29.10.22 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.22 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Matas Vasiliauskas | 6-1, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Prostejov - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Hynek Barton | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. David Pichler | 1-6, 4-3, David Pichler - scratch | wedstrijd detail |