WEDSTRIJD
21.09.21 | 1e ronde | Filip Misolic | Timo Stodder | 6-2, 6-2 | M25 Pardubice | Clay |
STATISTIEKEN
Filip Misolic | Timo Stodder | |
1e Service % | 33/51 (65%) | 36/63 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/33 (70%) | 14/36 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/18 (44%) | 14/27 (52%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/63 (56%) | 20/51 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Timo Stodder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-A | ||
Filip Misolic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Misolic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Misolic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Timo Stodder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Filip Misolic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Misolic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Timo Stodder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Misolic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Misolic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Misolic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Filip Misolic vs. Timo Stodder - onderlinge wedstrijden
20.09.23 | 1e ronde | Filip Misolic | Timo Stodder | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | Bad Waltersdorf | Clay |
21.09.21 | 1e ronde | Filip Misolic | Timo Stodder | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Pardubice | Clay |
Filip Misolic form & Timo Stodder form
Filip Misolic - laatste wedstrijden
Bucharest - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Pouille | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Zsombor Piros | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 2e ronde | vs. Michael Geerts | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde | vs. Billy Harris | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Timofey Skatov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Matej Dodig | 6-72, 2-5, - Filip Misolic - scratch | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Martin Damm | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Richard Zusman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Cameron Norrie | 6-77, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Gael Monfils | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Daniel Evans | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Liam Broady | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leandro Riedi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-0, Fabio Fognini - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail |
Timo Stodder - laatste wedstrijden
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail |