WEDSTRIJD
22.10.21 | Kwartfinale | Filip Peliwo | Ivan Liutarevich | 6-2, 6-2 | M25 Nur | I. hard |
STATISTIEKEN
Filip Peliwo | Ivan Liutarevich | |
1e Service % | 31/46 (67%) | 38/60 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/31 (87%) | 26/38 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 7/22 (32%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/60 (45%) | 10/46 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 5 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 0-30 | ||
Filip Peliwo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-1 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filip Peliwo | 1-2 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Peliwo | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Peliwo | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Filip Peliwo | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Peliwo | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filip Peliwo | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Peliwo | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Filip Peliwo vs. Ivan Liutarevich - onderlinge wedstrijden
22.10.21 | Kwartfinale | Filip Peliwo | Ivan Liutarevich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Nur | I. hard |
Filip Peliwo form & Ivan Liutarevich form
Filip Peliwo - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Stuart Parker | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 2-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Martin Klizan | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Seydina Andre | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Martin Klizan | 2-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Harry Wendelken | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Ben Jones | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Canter | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 0-3, - Filip Peliwo - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Seungmin Park | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Seon Yong Han | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Kody Pearson | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tianhui Zhang | 4-3, Tianhui Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Krittin Koaykul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Seungmin Park | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Marc Polmans | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jake Delaney | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Geni Inoue | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail |
Ivan Liutarevich - laatste wedstrijden
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Thorben Sannen | 6-1, 3-0, Thorben Sannen - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Markus Molder | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Whitehouse | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.23 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 2-6, - Ivan Liutarevich - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Michal Mikula | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Vilnus Challenger - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yanki Erel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Victor Barrere | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Mertens | 5-7, 6-79 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
11.08.22 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-72, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |