WEDSTRIJD
16.06.21 | 1e ronde | Francisco Comesana | Alex Barrena | 6-3, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Francisco Comesana | Alex Barrena | |
1e Service % | 43/65 (66%) | 36/53 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/43 (58%) | 15/36 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/22 (59%) | 9/17 (53%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/53 (55%) | 27/65 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/118 (57%) | 51/118 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Francisco Comesana | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francisco Comesana | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francisco Comesana | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francisco Comesana | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Francisco Comesana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Francisco Comesana | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Francisco Comesana | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
4-1 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Francisco Comesana | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Francisco Comesana vs. Alex Barrena - onderlinge wedstrijden
16.06.21 | 1e ronde | Francisco Comesana | Alex Barrena | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Francisco Comesana form & Alex Barrena form
Francisco Comesana - laatste wedstrijden
Santa Cruz - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Renzo Olivo | - | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mate Valkusz | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Li Tu | 6-71, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, - Francisco Comesana - scratch | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Orlando Luz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-75, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jose Pereira | 4-3, - Francisco Comesana - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Nick Hardt | 7-5, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Alex Barrena - laatste wedstrijden
M25 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 4-6, - Alex Barrena - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alexander Stater | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 7-60, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Wenger | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Guillen Meza | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angel Diaz Jalil | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Mariano Navone | 7-67, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-3, 4-6, 4-0, Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ignacio Buse | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |