WEDSTRIJD
13.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Francisco Llanes | S Mert Ozdemir | 6-1, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Uruguay
16.04.02, 21 Jaar
16.04.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
02.01.00, 24 Jaar
02.01.00, 24 Jaar
Francisco Llanes vs. S Mert Ozdemir - onderlinge wedstrijden
13.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Francisco Llanes | S Mert Ozdemir | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Francisco Llanes form & S Mert Ozdemir form
Francisco Llanes - laatste wedstrijden
Montevideo Challenger - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Haviland | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Mihai Razvan Marinescu | 0-6, 0-4, - Francisco Llanes - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Minc | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Innsbruck - Clay | ||||
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grygorii Kysilov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bern - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 Kwalif. | vs. Yann Marti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Duffel - Clay | ||||
13.06.22 Kwalif. | vs. Amaury Raynel | 2-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natan D'Hulst | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.06.22 Kwalif. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conor Gannon | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Bruno Pujol Navarro | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Denys Klok | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Akram El Sallaly | 5-7, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yanick Schneider | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
06.05.22 Kwartfinale | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.05.22 2e ronde | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jordan Chiu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
S Mert Ozdemir - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freek Van Donselaar | 6-2, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 3-6, 7-65, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Campana | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Mika Lipp | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Krischke | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Savelev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Baroni | 6-2, 2-6, 15-13 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Razvan Baiant | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Dessi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Etty | 6-74, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kanan Gasimov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dejan Mihajlovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Nicu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Pokorny | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shu Matsuoka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Rsovac | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mihail Ivanov | 2-6, 7-63, 10-12 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Borislav Kirilov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |