WEDSTRIJD
16.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Frane Nincevic | Vitalii Shcherba | 6-2, 7-5 | M15 Bratislava | Clay |
STATISTIEKEN
Croatia
17.06.99, 24 Jaar
17960 $
17.06.99, 24 Jaar
17960 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
24.03.97, 27 Jaar
17150 $
24.03.97, 27 Jaar
17150 $
Frane Nincevic vs. Vitalii Shcherba - onderlinge wedstrijden
16.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Frane Nincevic | Vitalii Shcherba | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Bratislava | Clay |
Frane Nincevic form & Vitalii Shcherba form
Frane Nincevic - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Domen Gostincar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 4-6, - Frane Nincevic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Daniel Orlita | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Radomlje - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 2-6, 7-61, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shumeiko | 3-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
09.06.22 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 3-6, 0-3, - Frane Nincevic - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.06.22 1e ronde | vs. Simon Freund | 6-77, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.05.22 Kwalif. | vs. Igor Dudun | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jerko Brkic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Simon Carr | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Fran Kuna | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zagreb Challenger - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Dominik Recek | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Michael Agwi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Gomes | 6-3, 6-78, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Miha Vetrih | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Radomir Tomic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.22 Kwalif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bozo Barun | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dadabaev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Vitalii Shcherba - laatste wedstrijden
M15 Bratislava - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
24.11.20 Kwalif. | vs. Yann Marti | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.09.20 1e ronde | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Pierre Delage | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.09.20 Kwalif. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-2, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Duda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Ricany - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Michl | 6-3, 0-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Maric | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Matt Kuhar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Terczynski | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Paul Woerner | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Marco Zocastello | 6-75, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Max Van Wijk | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Xin Gao | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gasper Bezjak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Wels - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Hutterer | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.07.19 Kwalif. | vs. Edward Hubner | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telfs - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Horst Rieder | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carl Soderlund | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Balatonalmadi - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
21.05.19 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail |