WEDSTRIJD
25.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Gabriel Alejandro Hidalgo | Bautista Vilicich | 6-2, 6-4 | M25 Cordoba | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriel Alejandro Hidalgo vs. Bautista Vilicich - onderlinge wedstrijden
25.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Gabriel Alejandro Hidalgo | Bautista Vilicich | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Cordoba | Clay |
28.11.19 | 2e ronde | Gabriel Alejandro Hidalgo | Bautista Vilicich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Maldonado | Clay |
Gabriel Alejandro Hidalgo form & Bautista Vilicich form
Gabriel Alejandro Hidalgo - laatste wedstrijden
Bautista Vilicich - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tomas Martinez | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Fadi Bidan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Clement Tabur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Mathys Erhard | 5-7, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 6-1, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-71, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Stolarik | Samuel Stolarik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Joel Angel Lucero | 5-7, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 6-70, 6-70 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Ramiro Amarilla | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Cundom | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ignacio Novo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Riva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Lucio Ratti | 6-2, 1-6, 15-13 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tadeo Meneo | 1-6, 7-63, 12-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Riva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |