Gabriel Alejandro Villanueva/Gonzalo Villanueva vs. Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 07.04.2021

Gabriel Alejandro Villanueva/Gonzalo Villanueva vs. Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 07.04.2021 - M15 Cordoba - confrontatie

WEDSTRIJD

07.04.211e rondeGabriel Alejandro Villanueva/Gonzalo Villanueva Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 6-3, 6-4 Argentina M15 Cordoba Clay

STATISTIEKEN

6-4

Gabriel Alejandro Villanueva
Argentina
06.07.96, 24 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Brazil
01.04.01, 20 Jaar







Matheus Pucinelle De Almeida
Gonzalo Villanueva
Argentina
13.01.95, 26 Jaar




Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt

Brazil
26.03.00, 21 Jaar




Joao Lucas Reis Da Silva
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Gabriel Alejandro Villanueva/Gonzalo Villanueva vs. Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva - onderlinge wedstrijden

08.04.211e rondeGabriel Alejandro Villanueva/Gonzalo VillanuevaMatheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva6-3, 6-4 wedstrijd detailArgentina M15 Cordoba Clay

Gabriel Alejandro Villanueva/Gonzalo Villanueva - laatste wedstrijden

Argentina M15 Cordoba - Clay
08.04.21
Kwartfinale
vs. Santiago De La Fuente/Juan Bautista Torres6-1, 4-6, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
08.04.21
1e ronde
vs. Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Belgium M15 Brussels - Clay
29.07.19
1e ronde
vs. Oleg Khotkov/Baptist Onderdonck6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
29.07.19
Kwartfinale
vs. Jesper De Jong/Alec Deckers6-3, 2-6, 10-12 nederlaagwedstrijd detail
Italy M25+H Pontedera - Clay
22.07.19
1e ronde
vs. Maxime Chazal/Kirill Kivattsev3-6, 6-78 nederlaagwedstrijd detail
Italy M25 Casinalbo - Clay
08.07.19
1e ronde
vs. Sadio Doumbia/Kirill Kivattsev4-6, 7-5, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
France M25 Bourg - Clay
01.07.19
1e ronde
vs. Joffrey De Schepper/Benjamin Pietri6-78, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Argentina Argentina F5 - Clay
10.09.18
1e ronde
vs. Michel Vernier/Daniil Zarichanskyy6-3, 5-7, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Argentina Argentina F4 - Clay
03.09.18
1e ronde
vs. Francisco Cerundolo/Agustin Riquelme6-1, 1-6, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Italy Italy F22 - Clay
06.08.18
1e ronde
vs. Giacomo Dambrosi/Jannik Sinner3-6, 6-4, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Italy Italy F20 - Clay
23.07.18
1e ronde
vs. Daniel Dutra Da Silva/Jose Pereira2-6, 6-3, 11-9 overwinningwedstrijd detail
23.07.18
Kwartfinale
vs. Genaro Alberto Olivieri/Camilo Ugo Carabelli6-74, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
France France F12 - Clay
02.07.18
1e ronde
vs. Mirko Martinez/Jakub Paul2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Argentina Argentina F3 - Clay
28.05.18
1e ronde
vs. Gabriel Alejandro Hidalgo/Federico Moreno6-75, 6-4, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
Argentina Argentina F2 - Clay
21.05.18
1e ronde
vs. Facundo Arguello/Matias Zukas3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Brazil Brazil F4 - Clay
14.05.18
Kwartfinale
vs. Jose Pereira/Alexandre Tsuchiya3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
14.05.18
1e ronde
vs. Enrique Bogo/Felipe Assuncao Garla6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Brazil Brazil F3 - Clay
07.05.18
1e ronde
vs. Mateus Alves (2001)/Christian Oliveira3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Argentina Argentina F12 - Clay
04.12.17
1e ronde
vs. Jeff Guerrero/Justo Villanueva6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
04.12.17
Kwartfinale
vs. Martin Cuevas/Mateo Nicolas Martinez6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
04.12.17
Halve finale
vs. Daniel Dutra Da Silva/Augusto Laranja2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Argentina Argentina F10 - Clay
20.11.17
1e ronde
vs. Geronimo Espin Busleiman/Facundo Juarez6-3, 2-6, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
Spain Spain F5 - Clay
13.02.17
1e ronde
vs. Pedro Martinez Portero/Oriol Roca Batalla3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain Spain F4 - Clay
06.02.17
1e ronde
vs. Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain Spain F2 - Clay
23.01.17
Kwartfinale
vs. Andrei Stefan Apostol/Bogdan Borza4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
23.01.17
1e ronde
vs. Juan Pablo Canas Garcia/Jaime Fermosell Delgado4-6, 6-4, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Uruguay Uruguay F3 - Clay
12.12.16
Kwartfinale
vs. Orlando Luz/Marcelo Zormann5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
12.12.16
1e ronde
vs. Mariano Kestelboim/Camilo Ugo Carabelli6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Uruguay Uruguay F2 - Clay
05.12.16
Kwartfinale
vs. Mariano Kestelboim/Matias Zukas3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
05.12.16
1e ronde
vs. Gaston Ezequiel Cantero/Marco Pairetti6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail

Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva - laatste wedstrijden

Argentina M15 Cordoba - Clay
08.04.21
1e ronde
vs. Gabriel Alejandro Villanueva/Gonzalo Villanueva3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Argentina M15 Villa - Clay
04.04.21
Finale
vs. Mateo Nicolas Martinez/Gonzalo Villanueva3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
03.04.21
Halve finale
vs. Hernan Casanova/Tomas Lipovsek Puches5-7, 6-2, 10-7 overwinningwedstrijd detail
02.04.21
Kwartfinale
vs. Valerio Aboian/Santiago Fa Rodriguez Taverna6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
01.04.21
1e ronde
vs. Lucio Carnevalle/Victorio Marquiselli6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
06.03.21
Finale
vs. Raul Brancaccio/Matias Zukas5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
05.03.21
Halve finale
vs. Peter Heller/Jeroen Vanneste7-65, 7-67 overwinningwedstrijd detail
04.03.21
Kwartfinale
vs. Juan Pablo Paz/Miljan Zekic6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
03.03.21
1e ronde
vs. Nicholas David Ionel/Stefan Palosi3-6, 6-4, 10-4 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
26.02.21
Halve finale
vs. Max Houkes/Sidane Pontjodikromo3-6, 7-5, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
25.02.21
Kwartfinale
vs. Nicolas Mejia/Pedro Vives Marcos6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
24.02.21
1e ronde
vs. Sandro Kopp/Mick Veldheer6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
19.02.21
Kwartfinale
vs. Nicolas Mejia/Pedro Vives Marcos4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
17.02.21
1e ronde
vs. Georgii Kravchenko/Alvaro Lopez San Martin6-4, 1-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
05.02.21
Kwartfinale
vs. Nicolas Mejia/Pedro Vives Marcos6-3, 2-6, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
04.02.21
1e ronde
vs. Gerardo Lopez Villasenor/Luis Patino4-6, 7-5, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Brazil Campinas Challenger - Clay
03.12.20
Kwartfinale
vs. Martin Redlicki/Hunter Reese1-6, 7-64, 10-12 nederlaagwedstrijd detail
01.12.20
1e ronde
vs. Emilio Gomez/Carlos Gomez-Herrera3-6, 7-5, 10-5 overwinningwedstrijd detail
Portugal M15 Quinta - Hard
08.11.20
Halve finale
vs. Francisco Cabral/Luis Faria6-1, 2-6, 10-4 overwinningwedstrijd detail
08.11.20
Finale
vs. Jonathan Binding/Yann Wojcik7-63, 6-1 overwinningwedstrijd detail
07.11.20
Kwartfinale
vs. Gastao Elias/Goncalo Falcao6-4, 1-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
03.11.20
1e ronde
vs. Pedro Araujo/Tiago Torres6-74, 7-64, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
11.11.19
1e ronde
vs. Alejandro Mendoza/Alexander Weis6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
11.11.19
Kwartfinale
vs. Julian Bradley/Cameron Green2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
04.11.19
1e ronde
vs. Mateus Alves (2001)/Alejandro Mendoza6-2, 3-6, 3-10 nederlaagwedstrijd detail
Brazil M25 Rio - Clay
07.10.19
1e ronde
vs. Camilo Ugo Carabelli/Matias Zukas6-4, 2-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Brazil Campinas Challenger - Clay
02.10.19
1e ronde
vs. Sergio Galdos/Leonardo Mayer6-73, 6-72 nederlaagwedstrijd detail
Paraguay M15 Lambare - Clay
19.08.19
1e ronde
vs. Mauricio Echazu/Jorge Brian Panta Herreros4-6, 6-3, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
Hungary M15 Balatonalmadi - Clay
17.06.19
Halve finale
vs. Georgii Kravchenko/Naoki Tajima6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
17.06.19
Finale
vs. Lenny Hampel/Neil Oberleitner6-4, 7-61 overwinningwedstrijd detail
<