WEDSTRIJD
05.10.21 | 1e ronde | Gabriel Donev | Sarp Agabigun | 7-5, 7-5 | M15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Gabriel Donev | Sarp Agabigun | |
1e Service % | 51/70 (73%) | 47/76 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/51 (71%) | 30/47 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/19 (47%) | 13/29 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/76 (43%) | 25/70 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/146 (53%) | 68/146 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 0 |
Aces | 3 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriel Donev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriel Donev | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gabriel Donev | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriel Donev | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriel Donev | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriel Donev | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriel Donev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriel Donev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriel Donev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriel Donev | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Gabriel Donev | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriel Donev | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriel Donev vs. Sarp Agabigun - onderlinge wedstrijden
05.10.21 | 1e ronde | Gabriel Donev | Sarp Agabigun | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Sozopol | Hard |
Gabriel Donev form & Sarp Agabigun form
Gabriel Donev - laatste wedstrijden
Sarp Agabigun - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.12.23 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tehran - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Antalya Challenger - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.23 Kwartfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.23 2e ronde | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.01.23 1e ronde | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.22 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.12.22 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |