WEDSTRIJD
01.12.20 | Kwalif. | Gabriel Donev | Tommaso Carnevale-Miino | 6-2, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
05.05.00, 23 Jaar
05.05.00, 23 Jaar
Gabriel Donev vs. Tommaso Carnevale-Miino - onderlinge wedstrijden
07.12.20 | 2e ronde van de kwal. | Gabriel Donev | Tommaso Carnevale-Miino | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
01.12.20 | Kwalif. | Gabriel Donev | Tommaso Carnevale-Miino | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Gabriel Donev form & Tommaso Carnevale-Miino form
Gabriel Donev - laatste wedstrijden
Tommaso Carnevale-Miino - laatste wedstrijden
M15 Sunrise - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emmett Ward | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Marc Majdandzic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Alen Moritz Hodzic | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdinand Kloesters | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Adam Jurajda | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Florian Broska | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Kirchner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Felix Einig | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Olle Noltorp | 6-73, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isac Stroemberg | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Cristian Carteputreda | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Simeon Terziev | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Morris Kipcak | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rochester - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Evan Bynoe | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. David Saye | 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brett Winters | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Laval - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niels Peter Van Noord | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaipo Marshall | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Keshav Chopra | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eloi Roux | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kendrick Lambrano Suarez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |