WEDSTRIJD
10.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Gabriel Tumasonis | Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-76, 6-4, 6-2 | Brazil F9 | Clay |
STATISTIEKEN
Brazil
22.01.96, 28 Jaar
11620 $
22.01.96, 28 Jaar
11620 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Paraguay
13.12.97, 26 Jaar
13.12.97, 26 Jaar
Gabriel Tumasonis vs. Hernando Jose Escurra Isnardi - onderlinge wedstrijden
10.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Gabriel Tumasonis | Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Brazil F9 | Clay |
Gabriel Tumasonis form & Hernando Jose Escurra Isnardi form
Gabriel Tumasonis - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Mateus Alves | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Facundo Bermejo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henrique Azevedo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joaquim Almeida | 2-6, - Gabriel Tumasonis - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Facundo Bermejo | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Meale | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Wenger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Miguel Angel Cabrera | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Manuel Greco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Mogi - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eugenio Almeida Junior | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joel Angel Lucero | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ziwen Ju | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Oliver | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Thomas Brown | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vacaria - Clay | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Gabriel Schenekenberg | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25+H Lajeado - Clay | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sao Leopoldo - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Ribeiro | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Pedro Rodrigues (2006) | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Andrew Rogers | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Mwendwa Mbithi | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Victor Lilov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Brasilia - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Fernando Yamacita | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail |
Hernando Jose Escurra Isnardi - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Joao Fonseca | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mateus Alves | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Mateo Berta | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Joao Menezes | 7-63, 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Luiz Felipe Gobbi Brandao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 7-62, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ausias Martin Melo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Naharro | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Ljubojevic | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Drazen Petrovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Cvetkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Yuquan Jin | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Mitrovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Facundo Bermejo | 7-63, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Zeitune | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Gonzalo Zeitune | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Mogi - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Rafael Tosetto | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Matheus Cury Bueres | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |