WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Gabriele Bosio | Filippo Mondini | 5-7, 6-1, 10-6 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Italy
25.11.00, 23 Jaar
20095 $
25.11.00, 23 Jaar
20095 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
27.02.03, 21 Jaar
27.02.03, 21 Jaar
Gabriele Bosio vs. Filippo Mondini - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Gabriele Bosio | Filippo Mondini | 5-7, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Gabriele Bosio form & Filippo Mondini form
Gabriele Bosio - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Gabriele Volpi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Krylov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Ben Jones | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Zekai Li | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Pisaric | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Runyu Zhao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Emile Hudd | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Peter Nad | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bourgois | 5-7, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zelimir Rudan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Faris Zakaryia | 6-1, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gabriel Decamps | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Nikita Ianin | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Martin Krumich | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Luis Francisco | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-2, 1-0, Stefano Reitano - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Arthur Fery | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Filippo Mondini - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Attila Boros | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Nedelko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 6-77, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Artur Kukasian | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dmytro Shirokyi | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Buitrago | 7-66, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Niksa Arsic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Shendrit Deari | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Valle | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Dimitrijevic | 6-0, 4-2, Lazar Dimitrijevic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Mishkin | Kirill Mishkin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Moerani Bouzige | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tushar Sharma | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Bosio | 7-5, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hamish Stewart | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Seydina Andre | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Myroslav Bondar | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Adham Gaber | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Doe | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yudai Umeoka | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yudai Umeoka | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eirik Groener | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |