WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Gabriele Camilli | Ofer Hacohen | 6-1, 6-3 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Italy
18.12.02, 21 Jaar
18.12.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
29.04.03, 20 Jaar
29.04.03, 20 Jaar
Gabriele Camilli vs. Ofer Hacohen - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Gabriele Camilli | Ofer Hacohen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Gabriele Camilli form & Ofer Hacohen form
Gabriele Camilli - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Nad | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Myko Yohann Himad Kouame | 0-6, 4-1, Myko Yohann Himad Kouame - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Nad | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrien Berrut | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Daniel Masur | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Miguel Garcia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Knani | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Deflandre | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Gian Marco Ortenzi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Baldisserri | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Verbin | 1-6, 1-2, - Gabriele Camilli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Kyjaci | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manfredi Graziani | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frascati - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Pecci | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Kovac | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Csongor Hejjas | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ali Habib | 6-3, 3-0, Ali Habib - scratch | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Veselic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. James Beaven | 5-7, - Gabriele Camilli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Preston Brown | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Hacohen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Vincent | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukun Wang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Madhwin Kamath | 6-3, 4-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mahadevan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 3-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Sysoev | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Janis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Ofer Hacohen - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Osgar O'Hoisin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Peter Hampe | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Procter | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Shemesh | 7-65, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samer Al Tori | 6-4, 2-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Arslanbek Aitkulov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanisth Juneja | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
25.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tolga Basriev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Xilas | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Camilli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jerusalem - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Mark Neyelov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eyal Shumilov | 2-6, 7-63, 10-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoav Moskovitz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Afula - Hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Raz Katz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Herzlia - Hard | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eyal Shumilov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kfar - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yankel Zemel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Baron | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Roy Leshem | 4-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ori Shwartzman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Afula - Hard | ||||
09.11.21 1e ronde | vs. Ron Ellouck | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 Kwalif. | vs. Ofek Amoyal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ziv Moravia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |