WEDSTRIJD
16.07.20 | 1e ronde | Gastao Elias | Fabio Coelho | 6-3, 2-6, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gastao Elias | 0-0 | |
0-0, 0-30 | ||
0-1 | Fabio Coelho | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Gastao Elias | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Fabio Coelho | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40 | ||
Gastao Elias | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-A[BP] | ||
2-3 | Fabio Coelho | |
0-0 | ||
Gastao Elias | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Fabio Coelho | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gastao Elias | 5-3 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Fabio Coelho | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Gastao Elias | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
0-2 | Fabio Coelho | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Gastao Elias | 1-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Fabio Coelho | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Gastao Elias | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
2-4 | Fabio Coelho | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Gastao Elias | 2-5 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Fabio Coelho | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gastao Elias | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Fabio Coelho | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gastao Elias | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Fabio Coelho | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Gastao Elias | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
4-2 | Fabio Coelho | |
0-0, 0-30, 0-40, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gastao Elias | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gastao Elias vs. Fabio Coelho - onderlinge wedstrijden
16.07.20 | 1e ronde | Gastao Elias | Fabio Coelho | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Gastao Elias form & Fabio Coelho form
Gastao Elias - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Mark Lajal | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Debru | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 7-64, 5-7, 4-3, Naoki Nakagawa - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Hady Habib | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Steven Diez | 4-6, 0-4, - Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Billy Harris | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 3-6, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yanki Erel | 1-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Ethan Quinn | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Maks Kasnikowski | 6-71, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Jaime Faria | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Max Houkes | 1-6, 0-2, - Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 3-6, 6-4, 0-4, - Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail |
Fabio Coelho - laatste wedstrijden
M25 Tavira - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Philip Hjorth | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leo Lagarrigue | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Roca Batalla | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Rodrigo Fernandes | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Robin Bertrand | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Domingues | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Raphael Lambling | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Castelo - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Mikhail Malakhovich | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Nicolas Tepmahc | - Fabio Coelho - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leo Matthysen | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Giulio Perego | 1-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Rae | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Aidan Mchugh | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
10.03.23 2e ronde | vs. Filip Peliwo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Hynek Barton | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |