WEDSTRIJD
24.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Gaston Erhardt | Leyton Rivera | 7-5, 6-4 | M25 Poznan | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
18.09.98, 25 Jaar
18.09.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Norway
28.10.01, 22 Jaar
26306 $
28.10.01, 22 Jaar
26306 $
Gaston Erhardt vs. Leyton Rivera - onderlinge wedstrijden
24.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Gaston Erhardt | Leyton Rivera | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Poznan | Clay |
Gaston Erhardt form & Leyton Rivera form
Gaston Erhardt - laatste wedstrijden
M25 Jablonec - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johan Nikles | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.20 Kwalif. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hurlingham - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Uryson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
25.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bianchi | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Ignacio Carou | 5-7, 7-5, 14-12 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Shamma | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Guillermo Aracena | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Sanchez-Carrion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Maldonado - Clay | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Francisco Aranguren | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Junin - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Seco Trabella | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Christian Oliveira | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Miele | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santiago - Clay | ||||
02.10.19 Kwalif. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Moura | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Lambare - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Andre Miele | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Maximiliano Estevez | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Santino Morel Rieder | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail |
Leyton Rivera - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Mascarini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saba George Nanobashvili | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Andrea Bolla | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oluwaseun Peter Ogunsakin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chirag Duhan | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Malo Poulesquen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-2, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-65, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 1-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Zach Stephens | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Igor Dudun | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Orlando Fellin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Zach Stephens | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Mischker | 3-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tanguy Genier | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Welch | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Karl Friberg | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Henrik Bladelius | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ponomar | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail |