WEDSTRIJD
23.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Gaston Erhardt | Louis Allen | 6-1, 6-1 | M25 Poznan | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
18.09.98, 25 Jaar
18.09.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
23.01.00, 24 Jaar
23.01.00, 24 Jaar
Gaston Erhardt vs. Louis Allen - onderlinge wedstrijden
23.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Gaston Erhardt | Louis Allen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Poznan | Clay |
Gaston Erhardt form & Louis Allen form
Gaston Erhardt - laatste wedstrijden
M25 Jablonec - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johan Nikles | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.20 Kwalif. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hurlingham - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Uryson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
25.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bianchi | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Ignacio Carou | 5-7, 7-5, 14-12 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Shamma | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Guillermo Aracena | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Sanchez-Carrion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Maldonado - Clay | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Francisco Aranguren | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Junin - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Seco Trabella | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Christian Oliveira | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Miele | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santiago - Clay | ||||
02.10.19 Kwalif. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Moura | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Lambare - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Andre Miele | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Maximiliano Estevez | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Santino Morel Rieder | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail |
Louis Allen - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 0-6, 1-3, - Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Noel Larwig | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sahej Maker | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Volpi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Safonov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Brian Bozemoj | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayen Hermassi | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Martin Zeljenka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 3-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Wunder | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 5-7, 1-3, - Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Francois Musitelli | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mehdi Benchakroun | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Atharva Sharma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Ye Cong Mo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Armin Albrecht | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |