WEDSTRIJD
12.11.21 | Kwartfinale | Gauthier Onclin | Giorgio Ricca | 6-1, 6-1 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Gauthier Onclin | Giorgio Ricca | |
1e Service % | 30/45 (67%) | 31/43 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/30 (83%) | 15/31 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 2/12 (17%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/43 (60%) | 12/45 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Giorgio Ricca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gauthier Onclin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gauthier Onclin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gauthier Onclin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gauthier Onclin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Giorgio Ricca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gauthier Onclin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gauthier Onclin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Giorgio Ricca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gauthier Onclin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gauthier Onclin vs. Giorgio Ricca - onderlinge wedstrijden
12.11.21 | Kwartfinale | Gauthier Onclin | Giorgio Ricca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Gauthier Onclin form & Giorgio Ricca form
Gauthier Onclin - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Raphael Collignon | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Adam Walton | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 6-75, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Adam Walton | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Leandro Riedi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 7-69, 6-77 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 2-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Lucas Pouille | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | - | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Maximilian Neuchrist | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Molder | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Radu Albot | 7-66, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 6-2, 1-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Giorgio Ricca - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Jan Simonsson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Lenders | 6-1, 6-74, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Daniel Masur | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laelson Rodrigues | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Bardocci | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Marco Dessi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Niccolo Baroni | 7-68, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iacopo Sada | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Luca Parenti | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Federico Marchetti | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Angelini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-74, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Giannicola Misasi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castagnola | 4-2, - Giorgio Ricca - scratch | wedstrijd detail |