WEDSTRIJD
17.06.21 | 2e ronde | Genaro Alberto Olivieri | Sekou Bangoura | - niet aangetreden | M25 Tulsa | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Genaro Alberto Olivieri vs. Sekou Bangoura - onderlinge wedstrijden
17.06.21 | 2e ronde | Genaro Alberto Olivieri | Sekou Bangoura | Sekou Bangoura - niet aangetreden | wedstrijd detail | M25 Tulsa | Hard |
Genaro Alberto Olivieri form & Sekou Bangoura form
Genaro Alberto Olivieri - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 Halve finale | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - scratch | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Benedetto - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Troyes Challenger - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail |
Sekou Bangoura - laatste wedstrijden
M15 Huntsville - Clay | ||||
25.05.23 Kwartfinale | vs. Roberto Cid Subervi | - Sekou Bangoura - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Arvid Nordquist | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Lorenzo Claverie | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
20.05.23 Halve finale | vs. Aidan Kim | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Jaycer Lyeons | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Savannah Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Kang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cooper Williams | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
14.04.23 2e ronde | vs. Matthew Segura | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.23 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 1e ronde | vs. Thomas Brown | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
23.03.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 4-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Kyle Kang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Edward Winter | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Lucas Renard | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Daniel Paty | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Matthew Segura | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikelis Libietis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
04.11.22 Kwartfinale | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.22 2e ronde | vs. Yuta Kikuchi | 2-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Petar Teodorovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Jannik Opitz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
18.09.22 Finale | vs. Justin Boulais | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.22 Halve finale | vs. Rei Sakamoto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.09.22 Kwartfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Hunter Heck | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |