WEDSTRIJD
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | George Lazarov | Daniil Ivanov | 6-1, 6-1 | M15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Bulgaria
14.03.05, 19 Jaar
14.03.05, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
12.09.00, 23 Jaar
12.09.00, 23 Jaar
George Lazarov vs. Daniil Ivanov - onderlinge wedstrijden
03.10.21 | 1e ronde van de kwal. | George Lazarov | Daniil Ivanov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Sozopol | Hard |
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | George Lazarov | Daniil Ivanov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Sozopol | Hard |
George Lazarov form & Daniil Ivanov form
George Lazarov - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Van Aken | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoni Fabre | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Lipp | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Torcq | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Luka Todorovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mal Agushi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Simeon Terziev | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Czaczkowski | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Kirov | 2-6, 0-1, - George Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pirot - Clay | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Lazar Vojinovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitrije Zubac | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simeon Stankovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Craiova - Clay | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Daniel Florea | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Blecha | 5-7, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Morolli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Tomas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Daniil Ivanov - laatste wedstrijden
M15 Sofia - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luis Francisco | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Borislav Kirilov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pirot - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vukasin Milenkovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Roncadelli | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nesterov | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. William Ma | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. George Lazarov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. George Lazarov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tudor Vlad Vasilache | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |