WEDSTRIJD
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | George Lazarov | Luigi Castelletti | 6-3, 6-4 | M15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Bulgaria
14.03.05, 19 Jaar
14.03.05, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
15.08.02, 21 Jaar
15.08.02, 21 Jaar
George Lazarov vs. Luigi Castelletti - onderlinge wedstrijden
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | George Lazarov | Luigi Castelletti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sozopol | Hard |
George Lazarov form & Luigi Castelletti form
George Lazarov - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Van Aken | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoni Fabre | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Lipp | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Torcq | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Luka Todorovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mal Agushi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Simeon Terziev | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Czaczkowski | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Kirov | 2-6, 0-1, - George Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pirot - Clay | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Lazar Vojinovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitrije Zubac | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simeon Stankovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Craiova - Clay | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Daniel Florea | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Blecha | 5-7, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Morolli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Tomas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Luigi Castelletti - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Milan Markovits | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Niccolo Dessi | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Batiste Guerra | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Marincas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rocco Piatti | 6-71, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Plaza | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Sanchez-Pascuala | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Mika Brunold | 7-5, 3-1, Mika Brunold - scratch | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. David Puig Molina | 4-6, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chirag Duhan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliot Nobel | 6-75, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-73, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-2, 5-7, 10-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Marigliano | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Giulio Colacioppo | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Cattolica - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rushil Khosla | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Frascati - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reggio - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Igor Trunov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Sclearenco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |