WEDSTRIJD
14.10.21 | 2e ronde | Gerald Melzer | Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-0 | Santiago 3 | Clay |
STATISTIEKEN
Gerald Melzer | Thiago Agustin Tirante | |
1e Service % | 38/40 (95%) | 31/42 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/38 (74%) | 16/31 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 2/2 (100%) | 2/11 (18%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/42 (57%) | 10/40 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dubbele fouten | 0 | 0 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gerald Melzer | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gerald Melzer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gerald Melzer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Gerald Melzer | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
6-0 | Thiago Agustin Tirante | |
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gerald Melzer vs. Thiago Agustin Tirante - onderlinge wedstrijden
14.10.21 | 2e ronde | Gerald Melzer | Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Santiago 3 | Clay |
07.10.21 | 2e ronde | Gerald Melzer | Thiago Agustin Tirante | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Santiago 2 | Clay |
24.09.21 | Kwartfinale | Thiago Agustin Tirante | Gerald Melzer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Ambato Challenger | Clay |
Gerald Melzer form & Thiago Agustin Tirante form
Gerald Melzer - laatste wedstrijden
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-66, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Mathys Erhard | 6-4, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anthony Genov | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Roca Batalla | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Blaz Rola | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Compagnucci | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Peter Heller | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. John Sperle | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Jan Kobierski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luka Miklavcic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Jose Statham | 1-6, 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Pedro Sakamoto | 7-64, 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Orlando Luz | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Timo Stodder | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Krajci | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Thiago Agustin Tirante - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Federico Gaio | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 2e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Gianluca Mager | 7-65, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Roman Andres Burruchaga | Roman Andres Burruchaga - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 7-61, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Joris De Loore | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 7-63, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Gustavo Heide | Gustavo Heide - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 6-74, 7-67 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail |