WEDSTRIJD
14.01.22 | 1e ronde | Gerard Planelles Ripoll | Sarp Agabigun | 4-6, 6-3, 10-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Gerard Planelles Ripoll | Sarp Agabigun | |
1e Service % | 52/83 (63%) | 41/70 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/52 (60%) | 21/41 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/31 (55%) | 17/29 (59%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/70 (46%) | 35/83 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/153 (52%) | 73/153 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 0 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gerard Planelles Ripoll | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gerard Planelles Ripoll | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gerard Planelles Ripoll | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gerard Planelles Ripoll | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gerard Planelles Ripoll | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gerard Planelles Ripoll | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gerard Planelles Ripoll | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gerard Planelles Ripoll | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gerard Planelles Ripoll | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Gerard Planelles Ripoll | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 7-4, 8-4, 9-4 | ||
10-4 |
Spain
07.08.03, 20 Jaar
07.08.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Gerard Planelles Ripoll vs. Sarp Agabigun - onderlinge wedstrijden
14.01.22 | 1e ronde | Gerard Planelles Ripoll | Sarp Agabigun | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Gerard Planelles Ripoll form & Sarp Agabigun form
Gerard Planelles Ripoll - laatste wedstrijden
M15 Fayetteville - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Noah Schachter | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Olle Wallin | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Luc Fomba | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Luis Francisco | 6-0, 1-6, 0-2, - Gerard Planelles Ripoll - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alex Candelas Bas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bonnaud | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Facundo Juarez | 1-4, - Gerard Planelles Ripoll - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-1, 6-710, 5-1, Bruno Pujol Navarro - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Oscar Pinto Sansano | 7-5, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Domenech Castillo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Inaki Montes-De La Torre | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Pedro Rodenas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Mehdi Benchakroun | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Filippo Moroni | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Vladislav Ivanov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rocco Piatti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | Dimitris Sakellaridis - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro De La Riva Bueno | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
31.05.23 Kwalif. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Afonso Portugal | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Rojas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
13.09.22 Kwalif. | vs. Igor Shrolik | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gerard Oltra Guiral | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mamoun El Abbar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Bastian Malla | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Sarp Agabigun - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.12.23 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tehran - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Antalya Challenger - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.23 Kwartfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.23 2e ronde | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.01.23 1e ronde | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.22 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.12.22 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |