WEDSTRIJD
23.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Gheorghe Claudiu Schinteie | Aleksandar Tomas | 4-6, 6-3, 10-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
13.03.02, 22 Jaar
13.03.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
26.06.03, 20 Jaar
26.06.03, 20 Jaar
Gheorghe Claudiu Schinteie vs. Aleksandar Tomas - onderlinge wedstrijden
23.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Gheorghe Claudiu Schinteie | Aleksandar Tomas | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Gheorghe Claudiu Schinteie form & Aleksandar Tomas form
Gheorghe Claudiu Schinteie - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Iannis Miletich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Jurriaan Bol | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Savvas Papadopoulos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Michael Shaw | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Paul Werren | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Corsaro | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Filippo Alberti | 6-4, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Wojta | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sayed Sadreddin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giammarco Gandolfi | 2-6, 7-65, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Volpi | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Junhyun Lee | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Garcia Longo | 2-6, 0-1, - Gheorghe Claudiu Schinteie - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 0-2, - Gheorghe Claudiu Schinteie - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ji Hoon Son | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Jay Clarke | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Alp Horoz | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Maksim Shin | 7-66, 6-71, 12-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Norbert Marosik | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amir Milushev | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antoni Fabre | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Basar Senel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Aleksandar Tomas - laatste wedstrijden
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Popovic | 1-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petar Belosevic | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Zanellato | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Innsbruck - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Scarpa | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Niklas Schell | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vasil Dimitrov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Hong Kit Wong | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. George Lazarov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Stoica | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Luigi Vilella | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Drazen Petrovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Marko Maric | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Ulcinj - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Petar Belosevic | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kuang Chen Lin | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kemal Arda Karakas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
29.12.21 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.12.21 Kwalif. | vs. Essa Qabazard | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rabee Sleem | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
20.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
23.09.21 1e ronde | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.21 Kwalif. | vs. Stefan Vujic | 1-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
21.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Skobelev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Obrad Markovski | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail |