WEDSTRIJD
26.07.21 | 2e ronde van de kwal. | Giacomo Revelli | Jose Joaquin Miranda Cisneros | 4-0, - scratch | M25 Denia | Clay |
STATISTIEKEN
United Kingdom
23.01.02, 22 Jaar
23.01.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
21.06.00, 23 Jaar
21.06.00, 23 Jaar
Giacomo Revelli vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros - onderlinge wedstrijden
26.07.21 | 2e ronde van de kwal. | Giacomo Revelli | Jose Joaquin Miranda Cisneros | 4-0, Jose Joaquin Miranda Cisneros - scratch | wedstrijd detail | M25 Denia | Clay |
Giacomo Revelli form & Jose Joaquin Miranda Cisneros form
Giacomo Revelli - laatste wedstrijden
M15 Madrid - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Civera Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Dominic Ducariu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dmytro Shirokyi | 6-0, 4-0, Dmytro Shirokyi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Filippo Speziali | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Vardan Manukyan | 4-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexey Aleshchev | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 3-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-62, 3-0, Oscar Jose Gutierrez - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 7-5, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Asier Civera Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Matteo Lavizzari | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iannis Miletich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Zarlenga | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ivan Perez Martin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Javier Molino | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 3-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Perez Martin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Nicolas Herrero | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iannis Miletich | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Jaime Caldes | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Jose Joaquin Miranda Cisneros - laatste wedstrijden
M25 Denia - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Revelli | 0-4, - Jose Joaquin Miranda Cisneros - scratch | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Perello Cabezas | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Joaquin Ramos Membrives | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
29.06.21 Kwalif. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jose-Manuel Goicoetxea-Fuster | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Marbella - Hard | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Graca | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
28.04.21 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Michiel De Krom | 0-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inaki Cabrera Bello | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adrien Gobat | 6-0, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Heber Adonis | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Antonio | 1-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Villena - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Patael | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
09.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Sousa Severin | 2-6, 3-4, - Jose Joaquin Miranda Cisneros - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Morgan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Adrien Guye | 6-1, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Zocastello | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 1-0, Francisco Cabral - scratch | wedstrijd detail | |
02.03.20 Kwalif. | vs. Milan Welte | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Faria | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Dennis Uspensky | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Tuur Heuvinck | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail |