WEDSTRIJD
27.04.21 | Kwalif. | Gian Marco Ortenzi | Vladimir Uzhylovsky | 7-63, 7-5 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Gian Marco Ortenzi | Vladimir Uzhylovsky | |
1e Service % | 53/79 (67%) | 46/78 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/53 (70%) | 30/46 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/26 (42%) | 14/32 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/78 (44%) | 31/79 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/157 (52%) | 75/157 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gian Marco Ortenzi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gian Marco Ortenzi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gian Marco Ortenzi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gian Marco Ortenzi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gian Marco Ortenzi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gian Marco Ortenzi | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gian Marco Ortenzi | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gian Marco Ortenzi | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gian Marco Ortenzi | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gian Marco Ortenzi | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gian Marco Ortenzi | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
Italy
03.02.00, 24 Jaar
11465 $
03.02.00, 24 Jaar
11465 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Gian Marco Ortenzi vs. Vladimir Uzhylovsky - onderlinge wedstrijden
06.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Gian Marco Ortenzi | Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
27.04.21 | Kwalif. | Gian Marco Ortenzi | Vladimir Uzhylovsky | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Gian Marco Ortenzi form & Vladimir Uzhylovsky form
Gian Marco Ortenzi - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 2-3, - Gian Marco Ortenzi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 1-3, - Gian Marco Ortenzi - scratch | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Hien Pham | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Teszari | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Perjesi Novakovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Martin Krumich | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Niccolo Catini | 2-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Valle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Conigliaro | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Stefano Reitano | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tancredi Alfano | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Luciano Carraro | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Dessi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gabriele Camilli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Monti | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Jesse Flores | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Facundo Bermejo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Uta | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 0-1, - Gian Marco Ortenzi - scratch | wedstrijd detail |
Vladimir Uzhylovsky - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail |