Gianluca Carlini vs. Oskar Grzegorzewski 22.10.2023

Gianluca Carlini vs. Oskar Grzegorzewski 22.10.2023 - M15 Heraklion | confrontatie

WEDSTRIJD

22.10.231e ronde van de kwal.Gianluca Carlini Oskar Grzegorzewski 6-4, 6-4 Greece M15 Heraklion Hard

STATISTIEKEN

6-4

Gianluca Carlini
Italy
27.07.05, 19 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
14.02.05, 19 Jaar







Oskar Grzegorzewski
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Gianluca Carlini vs. Oskar Grzegorzewski - onderlinge wedstrijden

15.07.242e ronde van de kwal.Oskar GrzegorzewskiGianluca Carlini1-6, 7-5, 10-6 wedstrijd detailRomania M15 Bucharest Clay
22.10.231e ronde van de kwal.Gianluca CarliniOskar Grzegorzewski6-4, 6-4 wedstrijd detailGreece M15 Heraklion Hard

Gianluca Carlini form & Oskar Grzegorzewski form

Gianluca Carlini - laatste wedstrijden

Italy M15 Perugia - Clay
21.07.24
1e ronde van de kwal.
vs. Gilberto Casucci4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Romania M15 Bucharest - Clay
15.07.24
2e ronde van de kwal.
vs. Oskar Grzegorzewski6-1, 5-7, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
14.07.24
1e ronde van de kwal.
vs. Cristian Magureanu7-64, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Italy M25 Padova - Clay
08.07.24
Kwalif.
vs. Giulio Perego4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
07.07.24
1e ronde van de kwal.
vs. Luigi Castelletti6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
France M25 Grasse - Clay
02.06.24
1e ronde van de kwal.
vs. Aaron Gabet4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Croatia M15 Bol - Clay
19.05.24
1e ronde van de kwal.
vs. Filippo Giovannini3-6, 7-66, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Italy M25 Santa - Clay
29.04.24
Kwalif.
vs. Alexander Klintcharov6-3, 1-6, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
28.04.24
1e ronde van de kwal.
vs. Umberto Giovannini6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
02.04.24
Kwalif.
vs. Artur Kukasian2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
01.04.24
2e ronde van de kwal.
vs. Miha Vetrih6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
31.03.24
1e ronde van de kwal.
vs. Gabor Hornung6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
25.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Eero Vasa6-4, 4-6, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
24.03.24
1e ronde van de kwal.
vs. Steffan Van Weldam2-6, 6-3, 10-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
17.03.24
1e ronde van de kwal.
vs. Sergei Pogosian4-6, 6-4, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
27.02.24
1e ronde
vs. Jakub Nicod2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Aleksander Chayka3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Oscar Lacides7-5, 4-6, 12-10 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
11.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Roland Stuurman2-6, 6-4, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
05.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Diego Fernandez Flores3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
04.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Riccardo Rizzo6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Greece M25 Heraklion - Hard
05.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Yan Sabanin4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece M25 Heraklion - Hard
29.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Gabriel Matuszewski6-73, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
23.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Jonas Trinker3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
22.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Oskar Grzegorzewski6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
16.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Andreas Polichronopoulos6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
16.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Gabriel Matuszewski6-4, 1-6, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
25.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Samyar Elyasi6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
25.09.23
Kwalif.
vs. Ludovico Vaccari4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
24.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Enmanuel Munoz3-6, 6-3, 10-3 overwinningwedstrijd detail

Oskar Grzegorzewski - laatste wedstrijden

Romania M15 Bucharest - Clay
16.07.24
Kwalif.
vs. Ivan Kazakov3-6, 6-1, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
15.07.24
2e ronde van de kwal.
vs. Gianluca Carlini1-6, 7-5, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Poland M15 Lodz - Clay
08.07.24
Kwalif.
vs. Filip Pieczonka5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
08.07.24
2e ronde van de kwal.
vs. Mikolaj Borkowski7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
07.07.24
1e ronde van de kwal.
vs. Elvis Gotovskis Elvis Gotovskis - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
Morocco M15 Tanger - Clay
25.06.24
Kwalif.
vs. Matthieu Chambonniere6-4, 6-76, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
24.06.24
2e ronde van de kwal.
vs. Joshua Schaefer6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Romania M15 Oradea - Clay
11.06.24
2e ronde van de kwal.
vs. Eduard Vlasceanu6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
11.06.24
Kwalif.
vs. Toprak Avcibasi4-6, 6-3, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
09.06.24
1e ronde van de kwal.
vs. Nicola Ion6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Poland M15 Grodzisk - Clay
02.06.24
1e ronde van de kwal.
vs. Jakub Januchowski5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Ethiopia M15 Addis - Clay
14.05.24
Kwalif.
vs. Kabir Hans3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
13.05.24
2e ronde van de kwal.
vs. Tushar Madan7-63, 7-63 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
24.04.24
1e ronde
vs. Alexey Zakharov1-6, 6-4, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
22.04.24
Kwalif.
vs. Niklas Waldner6-75, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
22.04.24
2e ronde van de kwal.
vs. Venedikt Tsirikidze6-2, 7-62 overwinningwedstrijd detail
21.04.24
1e ronde van de kwal.
vs. Radhouane Kouni6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
14.04.24
1e ronde van de kwal.
vs. Konstantin Zhzhenov1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
20.03.24
1e ronde
vs. Alessandro Coccioli3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
19.03.24
Kwalif.
vs. Thorben Sannen6-75, 7-64, 10-7 overwinningwedstrijd detail
18.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Samuel Stolarik6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
17.03.24
1e ronde van de kwal.
vs. Matei Andrei Ganea6-3, 4-0, Matei Andrei Ganea - scratchoverwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
12.03.24
Kwalif.
vs. Vladimir Uzhylovsky3-6, 6-3, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
11.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Sohrob Amiryavari6-2, 7-60 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
25.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Filippo Giovannini3-6, 7-5, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
04.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Hayato Matsuoka5-7, 6-4, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
30.01.24
Kwalif.
vs. Saveliy Ivanov2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
29.01.24
2e ronde van de kwal.
vs. Alexander Krylov6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
28.01.24
1e ronde van de kwal.
vs. Adam Bajurko6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom M25 Sunderland - I. hard
15.01.24
Kwalif.
vs. Daniel Cox2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
<