WEDSTRIJD
26.07.21 | 2e ronde van de kwal. | Gianni Ross | Nikita Alosha Ushakov | 6-2, 6-3 | M25 Denia | Clay |
STATISTIEKEN
USA
04.02.99, 25 Jaar
15153 $
04.02.99, 25 Jaar
15153 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
17.04.00, 23 Jaar
17.04.00, 23 Jaar
Gianni Ross vs. Nikita Alosha Ushakov - onderlinge wedstrijden
26.07.21 | 2e ronde van de kwal. | Gianni Ross | Nikita Alosha Ushakov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Denia | Clay |
Gianni Ross form & Nikita Alosha Ushakov form
Gianni Ross - laatste wedstrijden
M25 Decatur - Hard | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Samir Banerjee | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irvine - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Maxwell Mckennon | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tulsa - Hard | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Adam Walton | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Keegan Smith | 3-6, 7-63, 6-70 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Ryan Seggerman | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rancho - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-2, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Valldoreix - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Valle | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jamie Krattiger | 7-63, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zach Stephens | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Dominik Recek | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
23.03.23 Kwalif. | vs. Connor Farren | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kalman L. Boyd | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Montreal - I. hard | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Jules Marie | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Benjamin Sigouin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Azariah Rusher | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jared Thompkins | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Montreal - I. hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Joe Tyler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Nikita Alosha Ushakov - laatste wedstrijden
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Uros Polic | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Dzielo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tanguy Genier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Nad | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 0-2, - Nikita Alosha Ushakov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Bill | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Palmanova - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Cizek | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Thomas Doig | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Campana | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
02.08.22 Kwalif. | vs. Tom Gentzsch | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Kvits | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Jurajda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bytom - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Kroslak | 7-63, 2-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Novak (2003) | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Henrique Rocha | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Collin Altamirano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |