WEDSTRIJD
12.03.20 | 2e ronde | Gilbert Klier Junior | Paras Dahiya | 6-0, 4-2, - scratch | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Gilbert Klier Junior | Paras Dahiya | |
1e Service % | 21/27 (78%) | 23/39 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/21 (90%) | 11/23 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/6 (83%) | 5/16 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/39 (59%) | 3/27 (11%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 47/66 (71%) | 19/66 (29%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Paras Dahiya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Paras Dahiya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Paras Dahiya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Paras Dahiya | |
0-0 | ||
Gilbert Klier Junior | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Paras Dahiya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Gilbert Klier Junior | 4-2 | |
0-0 | ||
- scratch |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
24.03.98, 26 Jaar
24.03.98, 26 Jaar
Gilbert Klier Junior vs. Paras Dahiya - onderlinge wedstrijden
12.03.20 | 2e ronde | Gilbert Klier Junior | Paras Dahiya | 6-0, 4-2, Paras Dahiya - scratch | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Gilbert Klier Junior form & Paras Dahiya form
Gilbert Klier Junior - laatste wedstrijden
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
04.09.23 Finale | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - scratch | wedstrijd detail |
Paras Dahiya - laatste wedstrijden
M15 Colombo - Clay | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Rishi Reddy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Colombo - Clay | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 0-3, - Paras Dahiya - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.22 1e ronde | vs. Thehan Sanjaya WIjemanne | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
14.06.22 Kwalif. | vs. Patorn Hanchaikul | 2-6, 0-4, - Paras Dahiya - scratch | wedstrijd detail | |
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hien Pham | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sushant Dabas | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Chiang - Hard | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Krittin Koaykul | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hien Pham | 7-65, 5-7, 10-1 | wedstrijd detail | |
M25 Chiang - Hard | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Patorn Hanchaikul | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 New - Hard | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dhakshineswar Suresh | 1-6, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yash Chaurasia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bengaluru - Hard | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 6-75, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.22 Kwalif. | vs. Suraj R Prabodh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kaza Vinayak Sharma | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bhopal - Hard | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Dev Javia | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.22 Kwalif. | vs. Kento Tagashira | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gokul Suresh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Gurugram - Hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Ishaque Eqbal | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Shahbaaz Khan | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 New - Hard | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Digvijaypratap Singh | 7-5, 3-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshya Gupta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mohit Bhardwaj | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Indore - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 1-0, - Paras Dahiya - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 0-3, - Paras Dahiya - scratch | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |