WEDSTRIJD
12.03.20 | Kwartfinale | Gilbert Klier Junior | Vladimir Korolev | - niet aangetreden | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gilbert Klier Junior vs. Vladimir Korolev - onderlinge wedstrijden
12.03.20 | Kwartfinale | Gilbert Klier Junior | Vladimir Korolev | Vladimir Korolev - niet aangetreden | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Gilbert Klier Junior form & Vladimir Korolev form
Gilbert Klier Junior - laatste wedstrijden
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
04.09.23 Finale | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - scratch | wedstrijd detail |
Vladimir Korolev - laatste wedstrijden
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.22 Kwalif. | vs. Chien-Hsun Lo | - Vladimir Korolev - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alessio Savoldi | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Lucas Krainer | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Attila Boros | 6-0, 5-4, Attila Boros - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Faris Zakaryia | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Daniel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Egor Khotchenkov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.04.22 1e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Nelich | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Mirko Martinez | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Aleksandr Lobanov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-65, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lambert Ruland | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Novikov | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Alberto Morolli | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Ryan James Storrie | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. Francisco Llanes | 7-5, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Sysoev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Filip Duda | 6-3, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail |