WEDSTRIJD
06.06.19 | 2e ronde | Gilbert Klier Junior | Wilson Leite | 7-62, 3-6, 7-5 | M15 Plovdiv | Clay |
STATISTIEKEN
Gilbert Klier Junior | Wilson Leite | |
1e Service % | 69/104 (66%) | 64/121 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/69 (62%) | 38/64 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/35 (51%) | 30/57 (53%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 6/15 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/121 (44%) | 43/104 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 114/225 (51%) | 111/225 (49%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gilbert Klier Junior | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-4 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-5 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Gilbert Klier Junior | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-4 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gilbert Klier Junior vs. Wilson Leite - onderlinge wedstrijden
21.11.23 | 1e ronde | Gilbert Klier Junior | Wilson Leite | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | Brasilia Challenger | Hard |
25.09.23 | Kwalif. | Gilbert Klier Junior | Wilson Leite | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | Bogota Challenger | Clay |
06.06.19 | 2e ronde | Gilbert Klier Junior | Wilson Leite | 7-62, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Plovdiv | Clay |
Gilbert Klier Junior form & Wilson Leite form
Gilbert Klier Junior - laatste wedstrijden
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
04.09.23 Finale | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - scratch | wedstrijd detail |