WEDSTRIJD
05.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Gino Romano | Rocco Valente | 6-3, 6-1 | M25 Rio | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
15.03.02, 22 Jaar
15.03.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
25.07.04, 19 Jaar
25.07.04, 19 Jaar
Gino Romano vs. Rocco Valente - onderlinge wedstrijden
05.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Gino Romano | Rocco Valente | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Rio | Clay |
Gino Romano form & Rocco Valente form
Gino Romano - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Maria Zarate | 7-5, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Russo | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Ribero | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Matias Soto | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Benjamin Torrealba | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Gonzalez | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucio Ratti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Villalon | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Amador Salazar | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gustavo Teisen Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Derdoy | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeo David Ramirez | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Juan Estevez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Julian Cundom | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Frederico Moraes | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fermin Tenti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Zeitune | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ezequiel Monferrer | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Bruno Fernandez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Estevarena | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ramiro Amarilla | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Pinto | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-72, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Matheus Cury Bueres | 3-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail |
Rocco Valente - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Ezequiel Monferrer | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Basel | 6-74, 7-65, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Facundo Paysse | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
14.03.24 1e ronde | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 Kwalif. | vs. Jacob Israel Ramos Vasquez | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Garcia Longo | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Laborde | 7-5, 5-7, 0-10 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Daniel Antonio Nunez | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Pizarro | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aldo Ried | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucio Ratti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Pini | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Martinez | 7-5, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gagliardo | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Riva | 7-5, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Carou | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Mateo Matulovich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Juan Cruz Collardin | 6-3, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Lopez Bertero | 5-7, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail |