WEDSTRIJD
30.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Giorgio Tabacco | Martin Zeljenka | 7-5, 6-0 | M15 Bad | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Hungary
12.02.98, 26 Jaar
12.02.98, 26 Jaar
Giorgio Tabacco vs. Martin Zeljenka - onderlinge wedstrijden
30.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Giorgio Tabacco | Martin Zeljenka | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Bad | Clay |
Giorgio Tabacco form & Martin Zeljenka form
Giorgio Tabacco - laatste wedstrijden
M15 Villena - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Liam Gavrielides | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Alex Knaff | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Javier Molino | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Bueno Gil | 6-1, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Matthias Uwe Kask | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-2, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Michael Zhu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Andres Fernandez Canovas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Desousa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ewen Lumsden | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-63, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Federico Bondioli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
02.09.23 Finale | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Martin Zeljenka - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Talajka | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laurin Aerne | 6-2, 2-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Louis Allen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bence Kutasi | Bence Kutasi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Tadija Radovanovic | 5-7, 7-66, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Artem Cherepin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Pietro Marino | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Bence Kutasi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Eduard Silviu Schipor | 3-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 6-0, 6-74, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alfred Almasi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Meh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcell Bartakovics | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 4-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Stakusic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Nad | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Hornung | 7-60, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Indjic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Boban | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miha Vetrih | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Andrejic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail |