WEDSTRIJD
04.02.20 | 1e ronde | Giovanni Fonio | Luca Prevosto | 6-1, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Giovanni Fonio | Luca Prevosto | |
1e Service % | 31/48 (65%) | 23/41 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/31 (61%) | 9/23 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/17 (65%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/41 (63%) | 18/48 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Luca Prevosto | |
0-0, 30-0 | ||
Giovanni Fonio | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Giovanni Fonio | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-1 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giovanni Fonio | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Luca Prevosto | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Giovanni Fonio | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-1 | Luca Prevosto | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giovanni Fonio | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Giovanni Fonio | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Luca Prevosto | |
Giovanni Fonio | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Luca Prevosto | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Giovanni Fonio vs. Luca Prevosto - onderlinge wedstrijden
04.02.20 | 1e ronde | Giovanni Fonio | Luca Prevosto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Giovanni Fonio form & Luca Prevosto form
Giovanni Fonio - laatste wedstrijden
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
15.04.24 1e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Kwalif. | vs. Kyle Edmund | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Duarte Vale | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-1, 6-75 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 6-0, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-2, 4-1, Jules Marie - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Lucas Poullain | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Brandon Holt | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Dominik Palan | 6-75, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Marc Polmans | 1-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 4-6, 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Yosuke Watanuki | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Leandro Riedi | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Colin Sinclair | 3-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail |
Luca Prevosto - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.20 Kwalif. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.02.20 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.20 2e ronde | vs. Filip Misolic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 Kwalif. | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Justin Eleveld | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.20 1e ronde | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Jake Hersey | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. George Von Massow | 2-6, 7-64, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Antonio Mazzeo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Ondrej Krstev | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Carl Emil Overbeck | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Dimitriy Voronin | 2-4, - Luca Prevosto - scratch | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Daniil Nabatchikov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |