WEDSTRIJD
21.09.21 | Kwalif. | Giovanni Oradini | Matas Vasiliauskas | 7-5, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Lithuania
29.03.02, 22 Jaar
11216 $
29.03.02, 22 Jaar
11216 $
Giovanni Oradini vs. Matas Vasiliauskas - onderlinge wedstrijden
07.01.22 | Kwartfinale | Giovanni Oradini | Matas Vasiliauskas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Monastir | Hard |
21.09.21 | Kwalif. | Giovanni Oradini | Matas Vasiliauskas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Giovanni Oradini form & Matas Vasiliauskas form
Giovanni Oradini - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Amir Omarkhanov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Daniel Masur | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Daniil Glinka | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Jerome Kym | 5-4, Jerome Kym - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Mae Malige | 6-75, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Petr Brunclik | 6-3, 6-78, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcus Walters | 5-7, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Learner Tien | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Learner Tien | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
03.11.23 Halve finale | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Leonardo Malgaroli | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Nicola Rispoli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Daniel Michalski | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Maximilian Figl | 6-1, Maximilian Figl - scratch | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Francesco Forti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Niccolo Catini | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Luciano Carraro | 0-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Matas Vasiliauskas - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Devin Badenhorst | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Demetris Azoides | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yuchen Pan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Dudun | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Igor Dudun | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Gabor Szoke | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Sodan | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gallo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Etienne Donnet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scott Cameron | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 5-7, 1-3, - Matas Vasiliauskas - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Youssef Boubaker | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Tsihon Fedorov | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suhith Reddy Lanka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Antoine Vincent | 3-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 7-66, Nicolas Philibert - scratch | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Badini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cengiz Aksu | 1-4, - Matas Vasiliauskas - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayen Hermassi | 6-1, 6-72, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Cook | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-4, - Matas Vasiliauskas - scratch | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Areg Stepanian | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Nano | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Elmer Moller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Richard Zusman | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Sorin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |