WEDSTRIJD
15.02.20 | Halve finale | Gleb Sakharov | Alexandre Peyrot | 6-3, 6-3 | M15 Grenoble | I. hard |
STATISTIEKEN
Gleb Sakharov | Alexandre Peyrot | |
1e Service % | 33/51 (65%) | 38/71 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/33 (73%) | 25/38 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/18 (83%) | 15/33 (45%) |
Benutte Breakpoints | 3/11 (27%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/71 (44%) | 12/51 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/122 (57%) | 52/122 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 2 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-1 | Alexandre Peyrot | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gleb Sakharov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Alexandre Peyrot | |
0-0 | ||
Gleb Sakharov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Alexandre Peyrot | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Gleb Sakharov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alexandre Peyrot | |
0-0 | ||
Gleb Sakharov | 1-0 | |
1-1 | Alexandre Peyrot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gleb Sakharov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-1 | Alexandre Peyrot | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gleb Sakharov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Gleb Sakharov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
15.10.94, 29 Jaar
15.10.94, 29 Jaar
Gleb Sakharov vs. Alexandre Peyrot - onderlinge wedstrijden
15.02.20 | Halve finale | Gleb Sakharov | Alexandre Peyrot | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Grenoble | I. hard |
Gleb Sakharov form & Alexandre Peyrot form
Gleb Sakharov - laatste wedstrijden
M15 Azay - I. hard | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Antoine Berger | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Alujas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Igor Kudriashov | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Andrea Bolla | 6-0, 2-0, Andrea Bolla - scratch | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Klaus | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Bass | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.07.22 Kwartfinale | vs. Terence Atmane | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.06.22 2e ronde | vs. Andres Fernandez Canovas | 0-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Alexander Crnokrak | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
21.01.22 Kwartfinale | vs. Yunseong Chung | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.22 2e ronde | vs. Dominik Recek | 6-3, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.01.22 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 7-66, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.01.22 Kwartfinale | vs. Dan Added | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.22 2e ronde | vs. Yamato Sueoka | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
04.01.22 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Sean Cuenin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Karl Kiur Saar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
04.08.20 1e ronde | vs. Stuart Parker | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.20 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Toulouse - I. hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Jack Draper | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
16.02.20 Finale | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.02.20 Halve finale | vs. Alexandre Peyrot | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Alexandre Peyrot - laatste wedstrijden
M15 Toulouse - I. hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Paul Cayre | 4-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Iker Alonso Munoz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
15.02.20 Halve finale | vs. Gleb Sakharov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.20 Kwartfinale | vs. Mick Veldheer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Ronan Joncour | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Louis Dussin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
27.01.20 Kwalif. | vs. Hugo Schott | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Reveniau | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Louis Dussin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Reveniau | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gauthier Cappello | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Justin Eleveld | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Peter Torebko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Thomas Laurent | 4-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bouquier | 2-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Vladimir Filip | 7-63, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Maxence Broville | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Yannick Mertens | 6-3, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-3, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail |