WEDSTRIJD
04.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Glenn Smits | Jiri Jenicek | 6-1, 6-2 | Czech Republic | I. hard |
STATISTIEKEN
Holland
24.10.90, 33 Jaar
27861 $
24.10.90, 33 Jaar
27861 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
14.12.99, 24 Jaar
12655 $
14.12.99, 24 Jaar
12655 $
Glenn Smits vs. Jiri Jenicek - onderlinge wedstrijden
04.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Glenn Smits | Jiri Jenicek | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Czech Republic | I. hard |
Glenn Smits form & Jiri Jenicek form
Glenn Smits - laatste wedstrijden
Rennes Challenger - I. hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bega | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Louis Wessels | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Marlon Vankan | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-3, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Giacalone | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
17.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gijs Brouwer | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.02.20 Kwalif. | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Erbol Eldiyar Uulu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.01.20 Kwalif. | vs. Stefan Seifert | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cheraag Bajwa | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.19 2e ronde | vs. Marko Miladinovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.12.19 Kwalif. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Baskov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guney Ege Cetin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tadas Tarasevicius | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Joffrey De Schepper | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Jiri Jenicek - laatste wedstrijden
M15 Boca - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. John Bernard | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Lawrence Sciglitano | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Giamichelle | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Patrik Rikl | 6-0, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Toffanin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Baranec | 4-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hiroyasu Ehara | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Baris Gulbezer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isaiah Strode | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
20.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 6-0, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Ryan Haviland | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Tomas Geschwind | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Oren Vasser | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Bulus | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Petr Nesterov | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wilhelm Saiga | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Matas Vasiliauskas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ouzilou | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |