WEDSTRIJD
17.03.23 | Kwartfinale | Goncalo Oliveira | August Holmgren | 6-75, 7-65, 6-3 | M25 Portimao | Hard |
STATISTIEKEN
Goncalo Oliveira | August Holmgren | |
1e Service % | 77/99 (78%) | 72/102 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 61/77 (79%) | 58/72 (81%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/22 (82%) | 15/30 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/102 (28%) | 20/99 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 108/201 (54%) | 93/201 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 10 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Goncalo Oliveira | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Goncalo Oliveira | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Goncalo Oliveira | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Goncalo Oliveira | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | August Holmgren | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Goncalo Oliveira | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Goncalo Oliveira | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Goncalo Oliveira | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6 | ||
6-75 |
2 | ||
0-0 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Goncalo Oliveira | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Goncalo Oliveira | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Goncalo Oliveira | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | August Holmgren | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Goncalo Oliveira | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Goncalo Oliveira | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | August Holmgren | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Goncalo Oliveira | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | August Holmgren | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
Goncalo Oliveira | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | August Holmgren | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Goncalo Oliveira | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Goncalo Oliveira | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | August Holmgren | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Goncalo Oliveira | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | August Holmgren | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Goncalo Oliveira | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Goncalo Oliveira vs. August Holmgren - onderlinge wedstrijden
17.03.23 | Kwartfinale | Goncalo Oliveira | August Holmgren | 6-75, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Portimao | Hard |
14.02.23 | 1e ronde | Goncalo Oliveira | August Holmgren | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Vila | Hard |
Goncalo Oliveira form & August Holmgren form
Goncalo Oliveira - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-75, 2-3, - Goncalo Oliveira - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Zachary Viiala | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Moerani Bouzige | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jie Cui | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Andre Ilagan | 3-6, - Goncalo Oliveira - scratch | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Matteo Lavizzari | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Thantub Suksumrarn | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jimmy Yang | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
August Holmgren - laatste wedstrijden
M25 Calabasas - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Karue Sell | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Cash Hanzlik | 7-69, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Mitchell Krueger | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 6-2, 6-78, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
04.02.24 | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-75, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Guy Den Ouden | 7-5, 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, Maximilian Neuchrist - scratch | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Tsutsumi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Naoki Tajima | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. James Kent Trotter | 7-64, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Luca Nardi | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |