WEDSTRIJD
06.01.22 | 2e ronde | Gonzalo Villanueva | Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-1 | Buenos Aires | Clay |
STATISTIEKEN
Gonzalo Villanueva | Genaro Alberto Olivieri | |
1e Service % | 51/76 (67%) | 32/62 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/51 (63%) | 16/32 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/25 (48%) | 14/30 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/11 (9%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/62 (52%) | 32/76 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/138 (55%) | 62/138 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gonzalo Villanueva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gonzalo Villanueva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Gonzalo Villanueva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gonzalo Villanueva vs. Genaro Alberto Olivieri - onderlinge wedstrijden
13.09.23 | 2e ronde | Genaro Alberto Olivieri | Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | Santa Cruz | Clay |
06.01.22 | 2e ronde | Gonzalo Villanueva | Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Buenos Aires | Clay |
21.09.19 | Halve finale | Gonzalo Villanueva | Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Buenos | Clay |
10.08.19 | Halve finale | Gonzalo Villanueva | Genaro Alberto Olivieri | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Eupen | Clay |
10.05.19 | Kwartfinale | Genaro Alberto Olivieri | Gonzalo Villanueva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Buenos | Clay |
08.10.17 | 2e ronde van de kwal. | Genaro Alberto Olivieri | Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Buenos Aires | Clay |
Gonzalo Villanueva form & Genaro Alberto Olivieri form
Gonzalo Villanueva - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
16.12.23 Finale | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Genaro Alberto Olivieri - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
13.08.23 Halve finale | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.08.23 Finale | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - scratch | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Benedetto - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |