WEDSTRIJD
01.03.23 | 1e ronde | Grigoriy Lomakin | Gabriele Maria Noce | 7-65, 4-6, 6-3 | M15 Aktobe | I. hard |
STATISTIEKEN
Grigoriy Lomakin | Gabriele Maria Noce | |
1e Service % | 64/98 (65%) | 58/93 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/64 (72%) | 39/58 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/34 (44%) | 22/35 (63%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/93 (34%) | 37/98 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/191 (49%) | 98/191 (51%) |
Dubbele fouten | 6 | 0 |
Aces | 12 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Grigoriy Lomakin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Grigoriy Lomakin | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Grigoriy Lomakin | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Grigoriy Lomakin | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Grigoriy Lomakin | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Grigoriy Lomakin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Grigoriy Lomakin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Grigoriy Lomakin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Grigoriy Lomakin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Grigoriy Lomakin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Grigoriy Lomakin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Grigoriy Lomakin | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Grigoriy Lomakin | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Grigoriy Lomakin vs. Gabriele Maria Noce - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Grigoriy Lomakin | Gabriele Maria Noce | 7-65, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Aktobe | I. hard |
Grigoriy Lomakin form & Gabriele Maria Noce form
Grigoriy Lomakin - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniel Ibragimov | 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-5, - Grigoriy Lomakin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Madhwin Kamath | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Alec Beckley | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Alberto Lim | 3-6, 7-66, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 6-4, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Chanon Phunsawat | Chanon Phunsawat - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 Finale | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Siwanat Auytayakul | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |
Gabriele Maria Noce - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
01.07.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |