WEDSTRIJD
12.06.19 | 1e ronde | Guido Ivan Justo | Martin Van Der Meerschen | 6-1, 6-0 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Guido Ivan Justo | Martin Van Der Meerschen | |
1e Service % | 19/31 (61%) | 33/53 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/19 (84%) | 13/33 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/12 (67%) | 8/20 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/53 (60%) | 7/31 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Guido Ivan Justo | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Martin Van Der Meerschen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guido Ivan Justo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Martin Van Der Meerschen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guido Ivan Justo | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Martin Van Der Meerschen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guido Ivan Justo | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Martin Van Der Meerschen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guido Ivan Justo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Martin Van Der Meerschen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guido Ivan Justo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Martin Van Der Meerschen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guido Ivan Justo | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
14.06.00, 23 Jaar
14.06.00, 23 Jaar
Guido Ivan Justo vs. Martin Van Der Meerschen - onderlinge wedstrijden
12.06.19 | 1e ronde | Guido Ivan Justo | Martin Van Der Meerschen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Guido Ivan Justo form & Martin Van Der Meerschen form
Guido Ivan Justo - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Bruno Kuzuhara | 6-75, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gustavo Giudici | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Franco | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Gonzalo Bueno | 7-64, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Mathys Erhard | Mathys Erhard - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Noel Larwig | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
21.10.23 Finale | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Halve finale | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Tomas Farjat | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 7-5, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lautaro Midon | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Martin Van Der Meerschen - laatste wedstrijden
M15 Huy - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Felix Corwin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Larue | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timo De Visser | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Henry Patten | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Georgios Valaris | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Faria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
24.08.20 Kwalif. | vs. Simon Beaupain | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sander Jong | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
17.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Toby Alex Kodat | 6-4, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Ljubomir Celebic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Evans | 6-2, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Hugounenq | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Matija Pecotic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 4-0, Grigoriy Korobeynikov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boruch Skierkier | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Watt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Bart Van Den Berg | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Koksijde - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Romain Barbosa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Tom Pisane | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |