WEDSTRIJD
02.08.20 | 1e ronde | Guillermo Garcia-Lopez | Ilya Ivashka | 6-2, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ilya Ivashka | |
0-0, 30-0 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ilya Ivashka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-2 | Ilya Ivashka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ilya Ivashka | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ilya Ivashka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Ilya Ivashka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Ilya Ivashka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Ilya Ivashka | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
5-4 | Ilya Ivashka | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Guillermo Garcia-Lopez vs. Ilya Ivashka - onderlinge wedstrijden
02.08.20 | 1e ronde | Guillermo Garcia-Lopez | Ilya Ivashka | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Guillermo Garcia-Lopez form & Ilya Ivashka form
Guillermo Garcia-Lopez - laatste wedstrijden
Ilya Ivashka - laatste wedstrijden
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. August Holmgren | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Crawford | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-2, 7-64, 3-6, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 6-4, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Pecotic | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Borna Coric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Borna Gojo | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Federico Coria | 4-6, 6-4, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mallorca - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Surbiton Challenger - Grass | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 1-6, 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Geneva - Clay | ||||
25.05.23 Kwartfinale | vs. Taylor Harry Fritz | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Guido Pella | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
12.04.23 2e ronde | vs. Karen Khachanov | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Daniel Evans | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.23 Kwalif. | vs. Taro Daniel | 6-4, 6-78, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
24.03.23 2e ronde | vs. Casper Ruud | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |