WEDSTRIJD
12.12.16 | 1e ronde van de kwal. | Gustavs Lukstins | Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | Israel F18 | Hard |
STATISTIEKEN
Latvia
15.12.98, 25 Jaar
15.12.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
28.04.00, 23 Jaar
28.04.00, 23 Jaar
Gustavs Lukstins vs. Gilad Tamar - onderlinge wedstrijden
12.12.16 | 1e ronde van de kwal. | Gustavs Lukstins | Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Israel F18 | Hard |
Gustavs Lukstins form & Gilad Tamar form
Gustavs Lukstins - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
19.06.20 1e ronde | vs. Marcis Garuts | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Slavic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Latvia F1 - Clay | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lithuania F1 - Clay | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F1 - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolfs Mednis | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F3 - Clay | ||||
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Taylor | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Denis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turkey F6 - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Matsuda | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F3 - Hard | ||||
21.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Amir Hossein Badi | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Muhammet Haylaz | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Estonia F4 - I. hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Filin | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F33 - Clay | ||||
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Uryson | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Poland F3 - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Tsebrenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F6 - Hard | ||||
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Hubner | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Israel F18 - Hard | ||||
12.12.16 Kwalif. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.16 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Mirobyan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Israel F17 - Hard | ||||
05.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F2 - Clay | ||||
09.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Olaf De Weerdt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F1 - Clay | ||||
02.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F2 - Carpet | ||||
24.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F1 - Carpet | ||||
17.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Tessaro | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Apostolico | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Gilad Tamar - laatste wedstrijden
M25 Netanya - Hard | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
12.08.19 Kwalif. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |