WEDSTRIJD
07.10.21 | 2e ronde | Guy Den Heijer | Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-2 | M15 Platja | Clay |
STATISTIEKEN
Guy Den Heijer | Daniel Merida Aguilar | |
1e Service % | 34/50 (68%) | 26/53 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/34 (68%) | 14/26 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 8/27 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/53 (58%) | 18/50 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daniel Merida Aguilar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Guy Den Heijer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Daniel Merida Aguilar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guy Den Heijer | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Daniel Merida Aguilar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Guy Den Heijer | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Daniel Merida Aguilar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Guy Den Heijer | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Daniel Merida Aguilar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Guy Den Heijer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Daniel Merida Aguilar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Guy Den Heijer | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Daniel Merida Aguilar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guy Den Heijer | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Daniel Merida Aguilar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guy Den Heijer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Daniel Merida Aguilar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Guy Den Heijer vs. Daniel Merida Aguilar - onderlinge wedstrijden
07.10.21 | 2e ronde | Guy Den Heijer | Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Platja | Clay |
Guy Den Heijer form & Daniel Merida Aguilar form
Guy Den Heijer - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Freek Van Donselaar | 6-74, 6-4, 13-15 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hong-Lin Fu | 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Sergey Fomin | 3-6, 7-63, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Niels Visker | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yousef Khamis | 6-6, Yousef Khamis - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Alastair Gray | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raffael Schaer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Ali Habib | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-3, Guy Den Ouden - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Mattia Ricci | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Simon Freund | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Joshua Charlton | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Joshua Charlton | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 5-7, 7-63, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Daniel Merida Aguilar - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Hynek Barton | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 6-77, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jules Marie | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Nikolay Nedelchev | 6-4, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Edas Butvilas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Nick Hardt | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Vilius Gaubas | 6-0, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Lukas Neumayer | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Tim Handel | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Patrik Meszaros | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Nick Hardt | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Savva Polukhin | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Samuele Pieri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Javier Barranco Cosano | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Nikita Mashtakov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 4-6, 4-2, Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Hazem Naow | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. David Perez Sanz | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Duarte Vale | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |